KOMENTÁŘE ČLENŮ

Francie představila rozpočet na rok 2023, energie zdraží maximálně o 15 procent

Naše vláda také schválila rozpočet na rok 2023. Za stropovaná energie na 6,- Kč u elektřiny je pouze silová, k tomu je nutné přičíst náklady na distribuci atd., takže vyjde zhruba na 7,- až 9,- Kč za kWh. Nyní platíme z rozmezí 1,50 až 3,- Kč

Lze vůbec z těchto čísel spočítat o kolik procent se u nás zdraží? Ano, o 200 až 300%!

A to už se vyplatí, ne? Proto jste je znovu volili i v těchto Komunálních volbách, že? Bůh nás opatruj!

Demonstrace na Václavském náměstí 3.9. se zúčastnil předseda Jaromír Fojtík a Olinka Petrásková, která pronesla za naše hnutí Zdravici všem zúčastněným.

Demonstrace 3.9.2022 na Václavském náměstí
Snímek také z toho dne
Olinka je velmi oblíbená. Bacha chlapi, je naše.
Demonstrujících bylo minimálně 70 tisíc.
Olinka pronáší Zdravici, předseda drží transparent

Tímto těmto dvěma a ostatním z celé republiky děkujeme.

Vláda, jakou nepotřebujeme:

·         Nepotřebujeme vládu, která nekomunikuje s občany, v rozporu s předvolebními sliby činí pravý opak slibovaného, rozvrací a nekriticky zadlužuje Českou republiku!

·         Nepotřebujeme vládu, která místo vládnutí řeší korupční kauzy svých politiků!

·         Nepotřebujeme vládu, jejíž premiér (údajný politolog) v rozporu s ústavou České republiky, o vlastní újmě a bez souhlasu parlamentu, vyhlašuje válku jaderné mocnosti!

·         Nepotřebujeme vládu, která v rozporu s Trestním zákoníkem vyváží naše peníze a zbraně do oblasti válečného konfliktu!

·         Nepotřebujeme vládu, která se stará násobně pečlivěji o příchozí migranty, než o vlastní občany!

·         Nepotřebujeme vládu, která nečiní ničeho proti odvrácení blížícího se energetického kolapsu a nedostatku ropných produktů pro chemické závody i pro dopravu!

·         Nepotřebujeme vládu, pro kterou je bližší zajištění elektřiny pro Německo, než pro české občany a firmy!

·         Nepotřebujeme vládu, která zvýší o deset procent mzdy státním zaměstnancům, zatímco sociálně slabší občané a rodiče dětí řeší otázku, zda zahnat hlad suchými  rohlíky nebo uhradit faktury za energie v přemrštěných cenách energetických žraloků!

·         Nepotřebujeme vládu, pro kterou jsou důležitější příkazy diktované Bruselem a přijímání nehorázných závazků, jež jdou proti zájmům naší republiky!

·         Nepotřebujeme vládu, která zákony, vyhláškami a daňovou politikou ruinuje podnikatelský sektor průmyslu i zemědělství!

·         Nepotřebujeme vládu, která slouží zájmům očkovací mafie a farmaceutických společností, bez ohledu na narůstající počty občanů zraněných a zabitých tak zvanými vakcínami!

     Nepotřebujeme vládu, která nectí Listinu základních práv a svobod a organizováním cenzury omezuje svobodu projevu a právo na informace.

Premiére Fialo a celá vládo České republiky, vyzýváme vás k okamžitému podání demise a vypsání nových voleb do Poslanecké sněmovny!

Ing. Libor David